Video websites – lijst met video websites

Geplaatst door op okt 30, 2012

Video websites – lijst met video websites

Video websites zijn hot tegenwoordig. Mensen kijken steeds meer video en de video websites worden en masse op het Net uit de grond gestampt. Zitten er voordelen aan video websites? Jazeker! Als je links vanaf video websites naar je eigen website krijgt, dan helpt dat mee aan het beter zichtbaar zijn in de zoekmachines van je websites. Wat echter ook heel goed werkt, is je video’s op YouTube zetten en ook een aantal keer op een andere video website en dan linken naar je YouTube video. Vanuit je YouTube video link je dan weer naar je eigen website. Enz. Videomarketing en YouTube Marketing krijgen een heel nieuwe dimensie met het grote aanbod van video websites op het Internet.

Video Websites in een aantal talen

Hieronder een lijst met video websites die werd gepubliceerd door ReelSeo en waar wij een aantal aanpassingen aan hebben gemaakt om de Nederlandse websites erbij te voegen. Je kunt video websites vinden in het Engels, Duits, Zweeds, Vietnamees, Frans, Italiaans, Japans, Chinees, Russisch en het Nederlands. De lijst is bij lange na niet compleet, maar we bieden je hier wel een groot aantal video websites aan waaruit je je keus kunt maken (en je kunt op video websites natuurlijk ook gewoon leuk filmpjes kijken). In het NL hebben we ook Nujij.nl en Ekudos.nl toegevoegd, waar je niet zelf video’s kunt uploaden, maar die sites zijn wel geschikt om je goeie YouTube video’s op te vermelden. Vandaar.

Video websites in allerlei soorten en maten

De Nederlandse websites staan als eerste vermeld. Daarna zijn de websites geranschikt op Google PR, of voor de leek, op belangrijkheid in de ogen van Google. Zoals je ziet zitten er nog veel meer sterke video websites tussen dan alleen YouTube en we durven te wedden dat je 90% van deze video websites nog niet kent.

Video Websites Nederlands

Naam URL Alexa Google PR Taal
NuJij http://www.nujij.nl 6105 7 Nederlands
Zie.nl http://www.zie.nl 14672 7 Nederlands
Ekudos http://www.ekudos.nl 54638 6 Nederlands
123video http://www.123video.nl 45105 6 Nederlands
zideo.nl http://www.zideo.nl 225113 4 Nederlands
Youtube http://www.youtube.com 3 9 Engels
Yahoo Video http://video.yahoo.com 1 8 Engels
College Humor http://www.collegehumor.com 966 8 Engels
Ning http://www.ning.com 199 8 Engels
MySpace TV http://vids.myspace.com 87556 8 Engels
Daily Motion http://www.dailymotion.com 64 7 Engels
Rambler Vision http://vision.rambler.ru 72 7 Engels
Spike http://www.spike.com/ 74577 7 Engels
Tudou http://www.tudou.com 115 7 Chinees
Metacafe http://www.metacafe.com 119 7 Engels
KU6 http://www.ku6.com 122 7 Chinees
Youku http://www.youku.com 56 7 Chinees
Cnet TV http://cnettv.cnet.com 158 7 Engels
Get Miro http://www.getmiro.com 38616 7 Engels
Multiply http://multiply.com 162 7 Engels
Imeem http://www.imeem.com 171 7 Engels
Kyte TV http://www.kyte.tv 27463 7 Engels
You.video.sina.cn http://v.sina.com.cn 18 7 Chinees
Veoh http://www.veoh.com 207 7 Engels
Motion Box http://www.motionbox.com 26715 7 Engels
Funny or Die http://www.funnyordie.com 2067 7 Engels
Fire Ant TV http://www.fireant.tv 1567589 7 Engels
Grind TV http://www.grindtv.com 10489 7 Engels
Atom Films http://www.atom.com 6422 7 Engels
Break http://www.break.com 323 7 Engels
Hulu http://www.hulu.com 342 7 Engels
Internet Archive http://www.archive.org/details/movies 421 7 Engels
Truveo http://www.truveo.com 434 7 Engels
WebShots http://www.webshots.com 439 7 Engels
GameTrailers http://www.gametrailers.com 457 7 Engels
Joost http://www.joost.com 6346 7 Engels
Blog TV http://www.blogtv.com 4733 7 Engels
Scivee TV http://www.scivee.tv 326321 7 Engels
Video Jug http://videojug.com 3125 7 Engels
Video.daqi http://www.daqi.com 639 7 Chinees
Mogulus http://www.mogulus.com 2972 7 Engels
Current TV http://www.current.com/ 2289 7 Engels
Blip TV http://blip.tv 2195 7 Engels
Big Think http://www.bigthink.com 88363 7 Engels
Vimeo http://www.vimeo.com 972 7 Engels
Ustream http://www.ustream.tv 1084 7 Engels
56 http://www.56.com 261 7 Chinees
YouTomb http://youtomb.mit.edu 1193 6 Engels
Smotri http://smotri.com 1229 6 Russisch
Ebaums World http://www.ebaumsworld.com 1255 6 Engels
Wat.tv http://www.wat.tv 1261 6 Frans
Live Video http://www.livevideo.com 1371 6 Engels
Engage Media http://www.engagemedia.org 612798 6 Engels
Live Leak http://www.liveleak.com 1471 6 Engels
Sevenload http://www.sevenload.com 1959 6 Engels
RuTube http://rutube.ru 1001 6 Russisch
Heavy http://www.Heavy.com 2107 6 Engels
Buzz Net http://www.buzznet.com 869 6 Engels
Stage 6 http://stage6.divx.com 786 6 Engels
Dalealplay http://www.dalealplay.com 2369 6 Engels
Mania TV http://www.maniatv.com 2752 6 Engels
Clip Fish http://www.clipfish.de 2871 6 Duits
Hausgemacht.tv http://hausgemacht.tv 89382 6 Duits
Pandora TV http://www.pandora.tv 783 6 Engels
E Snips http://www.esnips.com 554 6 Engels
Crackle http://www.crackle.com 3662 6 Engels
Vod Pod http://vodpod.com 4027 6 Engels
Uume http://uume.com 4322 6 Chinees
Vuze http://www.vuze.com 4392 6 Engels
MyVideo.de http://www.myvideo.de 549 6 Duits
Tu TV http://www.tu.tv 514 6 Engels
Funny Junk http://www.funnyjunk.com 4826 6 Engels
Gorilla Mask http://www.gorillamask.net 5147 6 Engels
Videoontherocks.indya.com http://videoontherocks.indya.com 5199 6 Engels
I Am Bored http://www.i-am-bored.com 5311 6 Engels
WonderHowTo http://www.wonderhowto.com 5713 6 Engels
Ovi http://share.ovi.com 279694 6 Engels
Viddler http://www.viddler.com 5836 6 Engels
GodTube http://www.godtube.com 6077 6 Engels
Mojiti http://mojiti.com 1036961 6 Engels
Wideo.fr http://www.wideo.fr 6386 6 Frans
Justin TV http://www.justin.tv 299 6 Engels
5min http://www.5min.com 7939 6 Engels
ooVoo http://www.oovoo.com/home.aspx 8038 6 Engels
Vidilife http://www.vidilife.com 8816 6 Engels
Aeeboo http://www.aeeboo.com 9772 6 Chinees
Jumpcut http://www.jumpcut.com 10075 6 Engels
Video.vol.at http://video.vol.at 10354 6 Duits
Vision.Ameba.jp http://vision.ameba.jp 271 6 Japans
Ikbis http://ikbis.com 10923 6 Arabic
Stupid Videos http://www.stupidvideos.com 12624 6 Engels
One True Media http://www.onetruemedia.com 13617 6 Engels
Free V Log http://www.freevlog.org 218279 6 Engels
Jaycut http://jaycut.com 217548 6 Engels
Sumo TV http://www.sumo.tv 15566 6 Engels
How Cast http://www.howcast.com 18993 6 Engels
AniBoom http://www.aniboom.com 23293 6 Engels
6.cn http://6.cn 217 6 Chinees
Video.web.de http://video.web.de 182 6 Duits
Flip Clip http://www.flipclip.net 32584 6 Japans
Teacher Tube http://www.teachertube.com 33192 6 Engels
Libero http://video.libero.it 161 6 Italian
Shred or Die http://www.shredordie.com 38768 6 Engels
TinyPic http://www.tinypic.com 157 6 Engels
Pure Video http://www.purevideo.com 53439 6 Engels
One World TV http://tv.oneworld.net 61204 6 Engels
EyeVio.jp http://eyevio.jp 61333 6 Japans
Video Bomb http://www.videobomb.com 122541 6 Engels
Eye Spot http://www.eyespot.com 70620 6 Engels
Babel Gum http://www.babelgum.com 72288 6 Engels
4Shared http://www.4shared.com 100 6 Engels
Our Media http://www.ourmedia.org 74699 6 Engels
Show Medo http://www.showmedo.com 76285 6 Engels
Islamic Tube http://www.islamictube.net 104390 6 Engels
Everyzing http://www.ramp.com 78758 6 Engels
Photobucket http://photobucket.com/recent/videos 36 6 Engels
Video.qq http://video.qq.com 16 6 Chinees
12 Seconds TV http://12seconds.tv 89285 6 Engels
India Video http://www.indiavideo.org 91481 6 Engels
Clip.vn http://clip.vn 2883 6 Vietnamees
Your File Host http://www.yourfilehost.com 103 5 Engels
Snotr http://www.snotr.com 12721 5 Engels
Holy Lemon http://www.holylemon.com 100814 5 Engels
MyToons http://www.mytoons.com 103273 5 Engels
Funny Place http://www.funnyplace.org 84682 5 Engels
File Cow http://www.filecow.com 4122737 5 Engels
Vidmax http://www.vidmax.com 12281 5 Engels
Kidzbop http://www.kidzbop.com 103625 5 Engels
Cuts http://www.cuts.com 624368 5 Engels
YouMaker http://youmaker.com/video 10966 5 Chinees
Mind Bites http://www.mindbites.com 115397 5 Engels
Magnify.net http://www.magnify.net 3810 5 Engels
Broadband Sports http://broadbandsports.com 74128 5 Engels
Flightlevel250 http://www.flightlevel350.com 73585 5 Engels
We Game http://www.wegame.com 10532 5 Engels
Vmix http://www.vmix.com 229905 5 Engels
My Video http://www.myvideo.co.za 72636 5 Engels
Tag World http://www.tagworld.com 119908 5 Engels
Broadcaster http://www.broadcaster.com 10432 5 Engels
TVBVideo.de http://www.tvbvideo.de 70542 5 Duits
Video Dumper http://www.videodumper.com 232389 5 Engels
Vidivodo http://www.vidivodo.com 3688 5 Engels
Rooftop Comedy http://www.rooftopcomedy.com 125432 5 Engels
Troop Tube http://www.trooptube.tv 241403 5 Engels
Dada http://us.dada.net/video 642 5 Engels
Zooppa http://www.zooppa.com 129534 5 Engels
Jokeroo http://www.jokeroo.com 3403 5 Engels
Businessworld.de http://businessworld.de 249949 5 Duits
Eyeka http://fr.eyeka.com 136378 5 Frans
Yideoz http://www.yideoz.com 985750 5 Engels
Disclose TV http://www.disclose.tv 45983 5 Engels
Dot Comedy http://www.dotcomedy.com 713072 5 Engels
Graspr http://www.graspr.com 42055 5 Engels
Dump a Link http://www.dumpalink.com 42003 5 Engels
Drop Shots http://www.dropshots.com 41064 5 Engels
Sclipo http://sclipo.com 41030 5 Engels
Glumbert http://www.glumbert.com 39110 5 Engels
Talentrun.de http://www.talentrun.de 38982 5 Duits
Hamburg1video.de http://www.hamburg1video.de 145682 5 Duits
Treemo http://www.treemo.com 163188 5 Engels
Yikers http://www.yikers.com 37784 5 Engels
Big Contact http://www.bigcontact.com 250945 5 Engels
Flurl http://www.flurl.com 573 5 Engels
Fliqz http://www.fliqz.com 47710 5 Engels
Kaneva http://www.kaneva.com 34534 5 Engels
Hictu http://www.hictu.com 475267 5 Engels
Street Fire http://www.streetfire.net 6052 5 Engels
V Log Map http://www.vlogmap.org 881305 5 Engels
Bubblare http://www.bubblare.se 205715 5 Zweeds
Your Daily Media http://www.yourdailymedia.com 26960 5 Engels
Deutschlandreporter.de http://www.deutschlandreporter.de 542621 5 Duits
Funny Hub http://www.funnyhub.com 25894 5 Engels
BoFunk http://www.bofunk.com 25354 5 Engels
Learn 2 Use http://www.learn2use.de 208777 5 Duits
Luegmol.ch http://www.luegmol.ch 3502138 5 Duits
Uvu.channel2.org http://uvu.channel2.org 1031919 5 Engels
Monkee See http://www.monkeysee.com 21049 5 Engels
Famster http://www.famster.com 584693 5 Engels
Video.eksenim.mynet http://video.eksenim.mynet.com 383 5 Turkish
Mojo Flix http://www.mojoflix.com 4887 5 Engels
Expo TV http://www.expotv.com 16615 5 Engels
Daily Haha http://www.dailyhaha.com 16158 5 Frans
Vbox 7 http://vbox7.com 1838 5 Engels
ICYou http://icyou.com 321822 5 Engels
Dogster http://www.dogster.com/video 15400 5 Engels
Kewego http://www.kewego.com 14701 5 Engels
Clevver http://www.clevver.com 14441 5 Engels
Zeec.de http://zeec.de 212918 4 Duits
Video Web Town http://www.videowebtown.com 97224 4 Engels
Wildscreen TV http://www.wildscreen.tv 83718 4 Engels
Viddyou http://www.viddyou.com 80437 4 Engels
Nelsok http://www.nelsok.com 78719 4 Engels
Flickr http://www.flickr.com 31 4 Engels
Living Zurich TV http://livingzurich.tv 3448522 4 Duits
Constant Comedy http://constantcomedy.com 2259486 4 Engels
Clip Moon http://www.clipmoon.com 72855 4 Engels
Lost-on-stage.de http://www.lost-on-stage.de 1769304 4 Duits
Tubetorial http://www.tubetorial.com 67956 4 Engels
You3B http://www.you3b.com 1730324 4 Engels
Mypraize http://www.mypraize.com 126038 4 Engels
Autsch.de http://autsch.de 55095 4 Duits
Open Film http://www.openfilm.com 50734 4 Engels
Flick Life http://www.flicklife.com 47912 4 Engels
Video Vat http://www.videovat.com 46053 4 Engels
Muslim Video http://tv.muslimvideo.com 43036 4 Engels
Clip Junkie http://www.clipjunkie.com 37702 4 Engels
Shout File http://www.shoutfile.com 36830 4 Engels
WebCastr http://www.webcastr.com 35012 4 Engels
Qube TV http://www.qubetv.tv 1351399 4 Engels
Guzer http://www.guzer.com 33080 4 Engels
Media Bum http://www.mediabum.com 203237 4 Engels
Miloop.se http://www.miloop.se 207469 4 Zweeds
Pokertube http://www.pokertube.com 22598 4 Engels
Hook TV http://www.hook.tv 1215583 4 Engels
Video.youteach.de http://video.youteach.de 1156227 4 Duits
Deaf Video http://www.deaf-video.org 410668 4 Duits
Lustich.de http://lustich.de/videos 17048 4 Duits
Myspass.de http://www.myspass.de 15964 4 Duits
Exprezzo http://www.ezprezzo.com 213800 4 Engels
Spotn.de http://www.spotn.de 221267 4 Duits
Video Click http://www.videoclick.com 221827 4 Frans
HotShare Net http://www.hotshare.net/en/share/videos 11024 4 Engels
Cozmo TV http://www.cozmo.tv 1142204 4 Engels
Dovetail TV http://www.dovetail.tv 1001032 4 Engels
Vidipedia http://www.vidipedia.org 951579 4 Engels
Zeec http://www.zeec.net 887701 4 Engels
Vidiac http://www.vidiac.com 6777 4 Engels
Show Me How To Play http://www.showmehowtoplay.com 754581 4 Engels
Self Cast TV http://www.selfcasttv.com 661135 4 Engels
Helpful Video http://www.helpfulvideo.com 270379 4 Engels
Voomed http://www.voomed.com 277161 4 Engels
Videos.streetfile.net http://videos.streetfire.net 6052 4 Engels
Encyclomedia http://www.encyclomedia.com 279599 4 Engels
Hungry Flix http://www.hungryflix.com 642628 4 Engels
Rhin Video http://www.rheinvideo.de 607240 4 Duits
Fixx.tvspielfilm.de http://fixx.tvspielfilm.de/videos 1557 4 Duits
Need for Fun http://www.needforfun.com 308988 4 Engels
Flukiest http://www.flukiest.com 562441 4 Engels
Blog Cheese http://www.blogcheese.com 335339 4 Engels
Uprom TV http://www.uprom.tv 493570 4 Duits
Daily Comedy http://www.dailycomedy.com 474462 4 Engels
Film Upload http://www.filmupload.de 409581 4 Duits
KoldCast TV http://www.koldcast.tv 433234 4 Engels
Video Klipp http://www.video-klipp.se 385853 3 Zweeds
Citytube http://citytube.de 2105913 3 Duits
Da Nerd http://www.danerd.com 390647 3 Engels
Arab Tube http://www.arabtube.tv 73168 3 Arabisch
My Top Clip http://www.mytopclip.com 94780 3 Engels
Vidoosh TV http://www.vidoosh.tv 319273 3 Perzisch
Petnet.de http://www.petnet.de 2465092 3 Duits
Juju Nation http://www.jujunation.com 115657 3 Engels
Mantou TV http://www.mantoutv.com 3544990 3 Chinees
Zapiks http://www.zapiks.com/_videos_/ 290518 3 Engels
Evisor TV http://www.evisor.tv/tv 8537756 3 Duits
Tuney Fish http://www.tuneyfish.com 740071 3 Engels
Fark http://www.fark.com/video 6471 3 Engels
The X Vid http://www.thexvid.com 246852 3 Engels
Pawky http://www.pawky.com 8569451 3 Engels
Getttyload.de http://www.gettyload.de 931654 3 Duits
Dumpthe.net http://www.dumpthe.net 943790 3 Engels
Funny Reign http://www.funnyreign.com 245371 3 Engels
Activist Video http://www.activistvideo.org 8758994 3 Engels
You Are TV http://www.youare.tv 111936 3 Engels
Clip Host 24 http://www.cliphost24.com 1104620 3 Duits
Crunchy Roll http://www.crunchyroll.com 454 3 Engels
BGVIP TV http://www.bgvip.tv 229089 3 Engels
Rofl.to http://www.rofl.to 20643 3 Engels
Dekhona http://www.dekhona.com 22077 3 Engels
Crovideos http://www.crovideos.com 1229096 3 Duits
Caught On Video http://www.caught-on-video.com 180784 3 Engels
Clesh http://clesh.com 1514472 3 Engels
Cooxt.de http://www.cooxt.de 7062771 3 Duits
TV1.at http://www.tv1.at 66077 3 Duits
ApnaTube http://www.apnatube.com 121370 3 Engels
Video Tabs http://video-tabs.com 445164 2 Engels
Rediff http://is.rediff.com 204 4 Engels
The Big TV http://www.thebig.tv 562028 2 Engels
Ikiwi.at http://www.ikiwi.at 4956444 2 Duits
Duclip http://www.duclip.com 301239 2 Thais
Matrix Movies http://www.matrixmovies.net 297352 2 Engels
U2 Up Fly http://www.u2upfly.com 253326 2 Engels
On Fuego http://www.onfuego.com 994571 2 Engels
Mob http://www.mob.com 238651 1 Engels
WTF Humor http://www.wtfhumor.com 11224174 1 Engels
Drunkest http://www.thedrunkest.com 1541387 1 Engels
Just Video http://www.justvideo.ca 2380668 1 Engels
Clone Videos http://www.clonevideos.com 4254477 1 Engels
Motor Sports Tube http://www.motorsportstube.com NA 1 Engels
Aajkatv http://www.aajkatv.com 599202 1 Engels
Entertaine http://www.entertane.com 4742566 0 Engels

Meer video websites?

Vind je dat je favoriete video website er niet bij staat? Laat in de reacties hieronder weten welke video websites volgens jou nog moeten worden bijgevoegd.

Terminologie: video websites page rank 9, video websites nederland, video websites page rank 8, video websites page rank 7, video websites page rank 6, video websites page rank 5, video websites page rank 4, video websites page rank 3, video websites page rank 2, video websites page rank 1, video websites page rank 0, video websites engels, video websites frans, video websites duits, video websites chinees, video websites zweeds, video websites zweeds, video websites vietnamees, video websites russisch, lijst met video websites, video websites uploaden.

Zoektermen:

2 Reacties op “Video websites – lijst met video websites”

  1. VideomarketingNederland says:

    We hebben ontdekt dat kewego ook in het Nederlands bestaat. Je kunt bijvoorbeeld deze video bekijken…

    http://www.kewego.nl/video/259c6061fd1s.html

  2. http://Www.videonlforyou.nl kan mischien ook bij deze lijst

Laat hieronder je mening achter!

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

top image scrolling tools
scrolltop3bfcd
link4a8d6
linkd87e1
share2ffd1
shareeedc7
sharefc9e8
link47f27
mailto65714
bottom image scrolling tools

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close